Головне меню

Ключові слова

Гостьова

УРА!
У самой лучшей кафедры наконец-то появился сайт :)
НЕЙМОВІРНО!
Нарешті наша кафедра має власний сайт! ми крутіші за раоп!)))
Отличное место для старта
Я много сайтов на своем веку видел, и считаю что у данного ре...
Головна Наукова робота Патенти і винаходи

Патенти і винаходи

Універсальний узгоджуючий пристрій

Пристрій призначений для узгодження датчиків визначення заліза магнітного і загального, а також каротажних зондів з кишеньковим персональним комп'ютером (КПК), ноутбуком та іншими подібними пристроями. Пристрій узгодження являє собою проміжний інтерфейс зв'язку комп'ютера з датчиками. Крім з'єднання по COM-порту в пристрої передбачений зв'язок по бездротовому каналу Bluetooth і IrDA. Живлення зовнішніх датчиків здійснюється від вбудованих акумуляторів, що дозволяє зробити пристрій повністю мобільним.

Автоматична система сканування АСС-1

Автоматична система сканування призначена для визначення геометричних параметрів блоків видобутку. Пристрій містить наступні вузли: лазерний далекомір, систему позиціонування і управління далекоміра, кишеньковий персональний комп'ютер (КПК), блок живлення і висувну штангу. У системі встановлено програмне забезпечення автоматичного управління режимами і процесом сканування порожнеч.

Комплексний пристрій ПАКС-4М (ПАКС-5М)

Патент України №38216 А, Бюл. №4, 2001 р.

Пристрій призначений для оперативного контролю змісту загального заліза в подрібненій гірській масі. Цикл вимірів 30-60 сек.

Результати вимірів змісту корисного компонента відображаються (у відсотках) на цифровому табло і автоматично записуються в елементи пам’яті пристрою.

Пристрій ексжлуатусіься в усіх шахтах Кривбасу, Укрмеханобре і на ЗЖРК

Пристрій визначення вмісту заліза магнітного ПАКС-4МК (ПАКС-5МК)

Пристрій призначений для оперативного визначення заліза магнітного в навалах подрібненої руди, забезпечує визначення змісту магнетиту, надає можливість тривалого зберігання отриманих результатів (визначення середніх значень змісту корисного компонента).

Універсальний вимірювальний пульт ПАКС-4 (ПАКС-5)

Патент України №45607А, Бюл. №4, 2002р.

Пульт ПАКС (копальневий радіометр) призначений для оперативного контролю вмісту корисного компонента (в.к.к.) в рудах чорних металів, а в залізорудній сировині для контролю змісту заліза магнітного або загального (залежно від датчика, що підключається) в подрібненій, уламковій та післявибуховїй гірничій масі в природному заляганні без відбору і підготовки проб, а також дня каротажу шарошечних і колонкових свердловин завглибшки до 50 м.

Авторизація

Цікаві новини

Відвідувачі

2393688
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Мин. тиждень
За місяць
Мин. місяць
31
611
642
2389342
2697
16515