Головне меню

Ключові слова

Гостьова

УРА!
У самой лучшей кафедры наконец-то появился сайт :)
НЕЙМОВІРНО!
Нарешті наша кафедра має власний сайт! ми крутіші за раоп!)))
Отличное место для старта
Я много сайтов на своем веку видел, и считаю что у данного ре...
Головна Навчальний процес

Навчальний процес

На сьогодні навчальний процес на кафедрі забезпечує 24 викладача, з яких 9 мають учені ступені (два доктори технічних наук, сім кандидатів технічних наук). Викладачі ведуть підготовку студентів майже всіх спеціальностей університету і всіх форм навчання, тому кількість дисциплін, що викладаються, досягає 80.

Важливою задачею кафедри є підготовка бакалаврів, спеціалістів та магістрів спеціальності "Програмне забезпечення автоматизованих систем". Ця спеціальність спрямована на проектування, розробку, супровід та використання різних видів програмного забезпечення. Фахівці за напрямом "Програмна інженерія" оволодівають декількома мовами програмування, такими як, С++, C#, Java, VBA, та iнше, новітніми інструментальними засобами, технологіями створення та супроводження програмного забезпечення, професійно знають сучасні операційні системи, комп'ютерні архітектури та мережі.

Підготовка фахівців з напряму 6.050103 «Програмна інженерія» та зі спеціальності 7.050103 «Програмне забезпечення систем» в університеті розпочалась у 1995 році. Вона проводиться згідно з ліцензією серії АВ №363174 від 10 жовтня 2007 року.

Кафедра веде підготовку фахівців за денною і заочною формою навчання за фахом «Програмне забезпечення автоматизованих систем» за учбовими рівнями:

  • Бакалавр - 6.050103, термін навчання 4 роки, на базі середньої освіти фаховими атестаційними комісіями за результатами вступних випробувань;
  • Спеціаліст - 7.050103, термін навчання 10 місяців, на базі ОКР бакалавра фаховими атестаційними комісіями за результатами вступних випробувань;
  • Магістр - 8.050103, термін навчання 10 місяців, на базі ОКР бакалавра фаховими атестаційними комісіями за результатами вступних випробувань.

В навчальному процесі широко використовуються сучасні аудіовізуальні засоби, студенти мають змогу працювати в комп'ютерних класах, що обладнані потужними та сучасними ПЕОМ. До послуг студентів також бібліотека університету, що налічує більше мільйона примірників та постійно поповнюється, а також електронна бібліотека, скористатися якою можливо через мережу Internet.

За кожною з академічних груп ведеться кураторска робота, направлена на вирішення поточних питань студентів в процесі навчання.

На кафедрі ведеться цілеспрямована робота з підготовки молодих кадрів для роботи в університеті і подальшому підвищенні їх кваліфікаційного рівня, що забезпечується роботою аспірантури.

Авторизація

Годинник

Цікаві новини

Відвідувачі

741562
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Мин. тиждень
За місяць
Мин. місяць
467
231
2746
736831
7418
10142