Ключові слова

Посилання

Гостьова

Мебель чтобы дома и офиса в Москве
Дечонки и мальчишки, с тещей нашли отличный магазин мебели с...
УРА!
У самой лучшей кафедры наконец-то появился сайт :)
НЕЙМОВІРНО!
Нарешті наша кафедра має власний сайт! ми крутіші за раоп!)))
Головна Новини Програма пошуку прихованої іронії

Програма пошуку прихованої іронії

Програмне забезпечення пошуку прихованої іроніїСтворення незвичайного програмного забезпечення завершує мексиканський лінгвіст і фахівець в галузі інформатики Антоніо Рейєс. Він працює над програмою, яка дозволить виявляти в соціальних мережах інтернету висловлювання користувачів, які містять приховану іронію або завуальовані їдкі глузування над продукцією компаній. 

На думку творця, розроблене ним програмне забезпечення надасть можливість фірмам досліджувати критичні думки публіки про їх товари, щоб потім вжити заходів для їх поліпшення. 

Існуючі в даний час комп'ютерні програми не можуть розпізнавати іронічний підтекст повідомлень, що з'являються в соціальних мережах "світової павутини". Між тим, розробка мексиканського дослідника знаходить подібні коментарі з ефективністю, що перевищує 70%.

Поки Рейес зупинився на створенні програми, що дозволяє виявляти завуальовані глузування у фразах на англійській мові. Однак у майбутньому він збирається розробити подібне програмне забезпечення також іспанською.

Хоча програма практично створена і підтвердила свою ефективність, мексиканському досліднику ще належить чимало роботи для подання її широкій публіці. Для цього необхідно створити інтерфейс, який буде інтуїтивно зрозумілим для користувачів. 

Як відзначає Рейес, його розробка виявиться корисною не тільки для компаній, які бажають досліджувати думку про свою продукцію в соціальних мережах інтернету. Програма дозволить відшукувати висловлювання з прихованою іронією чи глузуванням, наприклад, на адресу політиків чи їх публічних заяв.

Щоб коментувати - зареєструйтесь

Авторизація

Годинник

Цікаві новини

Відвідувачі

1324221
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Мин. тиждень
За місяць
Мин. місяць
656
3987
4643
1286692
92858
164549