Головна Новини Студентська конференція "Програмна інженерія 2014"

Студентська конференція "Програмна інженерія 2014"

Студентська конференція «Програмна інженерія 2014» відбудеться 16 травня 2014 р. в рамках заходів, присвячених VIII Всеукраїнського фестивалю науки.

Для участі у конференції необхідно надіслати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. заявку учасника та тези доповіді обсягом до 3 сторінок.

У заявці учасника необхідно вказати: прізвище, ім’я, по батькові; групу, тему доповіді та коротку анотацію (до 150 слів).

Вимоги до оформлення тез:
Розмір сторінки: А4
Всі поля 2,5 см
Шрифт: Times New Roman, 14 пт.
Інтервал: 1,5
Відступ першого рядку: 1,25 см.

Назва доповіді друкується по середині великими літерами, шрифт – напівжирний. У наступному рідку з вирівнюванням по правому краю друкується прізвище та ініціали автора, у наступному – вчене звання, посада, прізвище та ініціали наукового керівника. Основний текст доповіді друкується нижче через один рядок. Через рядок після основного тексту розміщується «Список використаних джерел». Використані джерела мають бути оформлені згідно наступних рекомендацій: http://lib.ktu.edu.ua/wp-content/uploads/2013/12/bibopys.pdf

Тези доповідей будуть опубліковані у електронному журналі «Студентська наука. Програмна інженерія».