Головна Новини Вітаємо з успішним захистом дипломних проектів бакалаврів заочної форми навчання

26 травня пройшов захист дипломних проектів студентів групи ЗПЗАС-09. Слід відзначити, що всі студенти показали високий рівень підготовки, представили цікаві проекти, зробили змістовні доповіді і підтвердили кваліфікацію фахівців з розробки та тестування програмного забезпечення.

У результаті захисту студентами отримано наступні оцінки:

1. Мартиненко Дмитро Павлович "Розробка програмного забезпечення для підбору конфігурації ПК" (керівник: Козиков А. В.) - оцінка "ВІДМІННО"!

2. Павлей Надія Миколаївна "Автоматизована система керівника відділу охорони навколишнього середовища" (керівник: Козиков А. В.) - оцінка "ДОБРЕ"!

3. Пасс Юлія Іванівна "Розробка автоматизованої системи управління електронною бібліотекою наукових та методичних матеріалів" (керівник: Стрюк А. Н.) - оцінка "ВІДМІННО"!

4. Підгорний Олексій Олегович "Розробка експертної системи аналізу навчання"  (керівник: Козиков А. В.) - оцінка "ДОБРЕ"!

5. Сьомін Ілля Геннадійович "Розробка та програмування фільтру для реалізації технології ротоскопування" (керівник: Євтушенко О. І.) - оцінка "ВІДМІННО"!

6. ШикерінаТетяна Сергіївна "Розробка програмного забезпечення Web-ресурсу "Розумне дозвілля" засобами сучасних CMS" (керівник: Стрюк А. М.) - оцінка "ДОБРЕ"!

7. Трофімов Дмитро Анатолійович "Розробка програми емулюючої функції обчислювального автомата для навчання основам програмування та інженерних обчислювань з використанням мнемонічних команд" (керівник: Смолянський П. С.) - оцінка "ВІДМІННО"!

Вітаємо наших випускників з отприманням кваліфікаційного рівня "бакалавр", та бажаємо не зупинятися на досягнутому, продовжувати навчання та професійне зростання!