Головна Новини Студенти нашої кафедри відвідали геолого-мінералогічний музей
Помилка
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder News/muz2014 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Студенти нашої кафедри відвідали геолого-мінералогічний музей

Майбутні спеціалісти та магістри програмної інженерії відвідали науково-дослідний геолого-мінералогічний музей нашого університету. Під час екскурсії студенти ознайомились з унікальною колекцією мінералів, більше взнали про геологічні багатства Криворізького родовища та основи гірничої справи.

Впевнені, що студенти не лише підвищили загальну ерудицію, але неодноразово зможуть застосувати нові знання у майбутній професійній діяльності.

{gallery margin=10 alignment=center}News/muz2014{/gallery}