Головна Новини Запрошуємо студентів та школярів на I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

Згідно з наказом № 276 від 12.03.2015 р. Міністерства освіти і науки України ДВНЗ «Криворізький національний університет» запрошує Вас взяти участь у I етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, яка є етапом Міжнародної олімпіади з програмування серед студентських команд, що проводиться під егідою ACM (acm.org) за підтримки компанії IBM (ibm.com). Запрошуються команди у складівід одного до трьох студентів, які є  представниками одного навчального закладу, та їх тренера (з числа аспірантів/викладачів) для включення його до складу журі.

Олімпіада відбудеться 25 квітня 2015 року на базі Криворізького національного університету (кафедри моделювання та програмного забезпечення).

Важливо! Для участі в олімпіаді необхідно до 15 квітня 2015 року зареєструватись на сайті http://icpc.baylor.edu.

Згідно правил реєстрації на сайті icpc.baylor.edu студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС, реєстрацію команди починає її тренер, після чого кожен учасник має сам ввести інформацію про себе.

До 15 квітня 2015 року надішліть координатору олімпіади (andrey.n.stryuk@gmail.com)анкету, заповнену на кожного учасника та відомості про тренера/члена журі (за наявності).

Орієнтовна програма проведення олімпіади 25 квітня:

– 9.00 – 10.00 реєстрація учасників олімпіади

– 10.00 – 10.30 відкриття олімпіади, ознайомлення з системою проведення змагань;

– 11.00 – 16.00 - командний тур змагань;

– 16.00 – 17.00 розбір задач;

– 17.00 нагородження учасників, закриття олімпіади.

Кожній команді пропонується комплект завдань олімпіади. Для розв'язування завдань надається один комп'ютер. Тривалість туру – 5 годин. Учасники олімпіади отримують та дають відповіді на завдання олімпіади англійською мовою.

Пакет конкурсних задач за складністю сформовано таким чином, що представникам навіть не профільних в програмуванні ВНЗ буде надана можливість продемонструвати свої навички і вміння в галузі інформаційних технологій, алгоритмізації та програмування. Підсумки олімпіади будуть підводитись окремо для кожної групи навчальних закладів згрупованих за профілем підготовки та рівнем акредитації.

Реєстрація відбудеться у вестибюлі головного корпусу ДВНЗ «КНУ» за адресою: м. Кривий Ріг, вул. ХХІІ партз’їзду, 11, ауд. 221.

Учасники олімпіади повинні мати студентський квиток