Головна Новини Програма Студентської науково-практичної конференції «Програмна інженерія – 2015»

ПРОГРАМА

Студентської науково-практичної конференції

«Програмна інженерія – 2015»

Початок конференції: 26 листопада 2015 р., 14:00 (ауд. 318).

Вітальне слово:

Азарян А. А., доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри моделювання та програмного забезпечення.

Доповіді:

1.      Давиденко Т. В. «Досвід використання OpenConferenceSystem» (науковий керівник к. пед. н., доцент Стрюк А. М.)

2.      Добровольський В. В. «Розробка енциклопедичного довідника з програмної інженерії на платформі MediaWiki» (науковий керівник к. пед. н., доцент Стрюк А. М.)

3.      Ємельянов В. К. «Використання RESTful API при створенні веб-додатків»

4.      Заікіна Д. П. «Покращення умов праці персоналу діючих хвостосховищ шляхом скорочення виносу пилу» (наукові керівнии к.т.н., доцент М. В. Домнічев; к.т.н., доцент Нестеренко О. В.)

5.      Зубкевич В.Ю. «Cтатистическая фильтрация видео потока»

6.      Коршенко Е. А. «Разработка через тестирование»

7.      Кузь А. О. «Розробка автоматизованої системи управління депозитарієм навчально-методичних матеріалів університету» (науковий керівник к. пед. н., доцент Стрюк А. М.)

8.      Мироненко А. В. «Програмний компонент для 3d-позиціонування підвищеної точності в полі зору веб-камери»(науковий керівник к.т.н., доцент Євтушенко О.І.)

9.      Михайлів В. І. «Інформаційна технологія для захисту даних хмарних обчислювальних систем»(науковий керівник д. т. н., професор Азарян А. А.)

10.  Мігілєв Б. К. «Можливості та легкість використання Unity3d на зразку створення гри»

11.  Павонський С. А. «Використання SolidWorks API у науковій діяльності» (науковий  керівник к. т. н., доцент Рудик О. Ю., Хмельницький національний університет)

12.  Пасс Ю. І. «Використання OpenJournalSystemдля реалізації системи «Наукові періодичні видання ДВНЗ «КНУ»» (науковий керівник к. пед. н., доцент Стрюк А. М.)

13.  Полякова К. Е. «OwnCloudяк основа хмарного навчального середовища кафедри» (науковий керівник к. пед. н., доцент Стрюк А. М.)

14.  Седых М. А. «Проектирование модели мобильного дистанционно управляемого промышленного робота» (науковий керівник д. т. н., профессор Азарян А. А.)

15.  Турчик Б. Л. «Разработка системы интеграции мобильных телефонов в сети Bluetooth» (науковий керівник к. т. н. Котов І. А.)

16.  Хворостенко Р. Ю. «Веб-портал університетського бізнес-центру підтримки новостворених іт-компаній»(науковий керівник старший викладач кафедри комп’ютерних наук, НТУУ «КПІ»СФ Савельєв М.В.)

17.  Хорошилов Я. Ю. «Освітній web-портал для студентів гірничих спеціальностей на основі LMSMoodle» (науковий керівник к. пед. н., доцент Стрюк А. М.)

18.  Хроленко А. И. «Разработка когнитивного блока для real-time распознавания из видеопотока символов недискретизированного дактиля» (науковий керівник к. т. н., доцент Евтушенко О. І.)

19.  Швец Д. В. «Автоматическая система управления процессом измельчения руды» (науковий керівник д. т. н., професор Азарян А. А.)

20.  Шикеріна Т. С. «Аналіз роботи алгоритмів пошукових систем» (науковий керівник к. пед. н., доцент Стрюк А. М.)

21.  Щибренко Сергей.«TIME-LAPSE слайдер интервальной съемки»

Заключне слово: