Головна Новини Відбулася II Студентська науково-практична конференція «Програмна інженерія – 2015»

26 листопада відбулася II Студентська науково-практична конференція «Програмна інженерія – 2015».

Всього в конференції прийняли участь 21 студент. Цього року в конференції вперше взяли участь студенти інших вищих навчальних закладів. Зокрема студент Хмельницького національного університету Павонський С. А. представив дослідження на тему «Використання SolidWorks API у науковій діяльності» (науковий  керівник к. т. н., доцент Рудик О. Ю.), а студентом НТУУ «Київський політехнічний інститут» подано тези доповіді «Веб-портал університетського бізнес-центру підтримки новостворених ІТ-компаній» (науковий керівник старший викладач кафедри комп’ютерних наук НТУУ «КПІ» Савельєв М. В.)

Цікаві практичні результати презентували студенти Щібренко Сергій («TIME-LAPSE слайдер интервальной съемки») та Мігілєв Б. К. («Можливості та легкість використання Unity3d на зразку створення гри»).

Перпективними визнані дослідження аспірантів Швеця Д. В. «Автоматическая система управления процессом измельчения руды» (науковий керівник д. т. н., професор Азарян А. А.), Михайліва В. І. «Інформаційна технологія для захисту даних хмарних обчислювальних систем» (науковий керівник д. т. н., професор Азарян А. А.), Заікіної Д. П. «Покращення умов праці персоналу діючих хвостосховищ шляхом скорочення виносу пилу» (наукові керівнии к.т.н., доцент М. В. Домнічев; к.т.н., доцент Нестеренко О. В.) та студента Хроленка А. И. «Разработка когнитивного блока для real-time распознавания из видеопотока символов недискретизированного дактиля» (науковий керівник к. т. н., доцент Евтушенко О. І.)

Кращими науковими роботами були визнані дослідження Седых М. А. «Проектирование модели мобильного дистанционно управляемого промышленного робота» (науковий керівник д. т. н., профессор Азарян А. А.), Турчика Б. Л. «Разработка системы интеграции мобильных телефонов в сети Bluetooth» (науковий керівник к. т. н. Котов І. А.) та Мироненко А. В. «Програмний компонент для 3d-позиціонування підвищеної точності в полі зору веб-камери» (науковий керівник к. т. н., доцент Євтушенко О. І.) Ці дослідження рекомендовано до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.

Кафедра моделювання та програмного забезпечення дякує всім студентам та їх науковим керівникам за активну участь у роботі конференції.