Головне меню

Ключові слова

Посилання

Гостьова

УРА!
У самой лучшей кафедры наконец-то появился сайт :)
НЕЙМОВІРНО!
Нарешті наша кафедра має власний сайт! ми крутіші за раоп!)))
Отличное место для старта
Я много сайтов на своем веку видел, и считаю что у данного ре...
Головна Новини Запрошуємо на тренінг «Використання SageMathCloud у навчанні елементів комплексного аналізу у вищому навчальному закладі»

Запрошуємо на тренінг «Використання SageMathCloud у навчанні елементів комплексного аналізу у вищому навчальному закладі»

Науково-дослідна лабораторія «Хмарні технології в освіті» 
та кафедра моделювання та програмного забезпечення ДВНЗ «КНУ» запрошує на ТРЕНІНГ
«Використання SageMathCloud 
у навчанні елементів комплексного аналізу у вищому навчальному закладі»

Тренінг відбудеться
26.02.16 о 15:30 ауд. 319

Запрошуємо до участі вчителів, науковців, науково-педагогічних працівників, аспірантів, докторантів, всіх, хто цікавиться застосуванням хмарних технологій в освіті.

Можлива дистанційна участь в роботі семінару та тренінгу за адресою:
http://www.wiziq.com/online-class/2559788-cc_seminar

Тренінг проводиться в межах експерименталь-ного дослідження за темою НДР «Методологія формування хмаро орієнтованого навчально-наукового середовища вищого навчального закладу». Проведення тренінгу заплановано в рамках засідання спільної науково-дослідної лабораторії «Хмарні технології в освіті» Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та ДВНЗ «Криворізь-кий національний університет».

Якщо Ви плануєте брати участь у тренінгу дистанційно, то Ви маєте можливість заздалегідь зареєструватися в СКМ SageMathCloud (відео-інструкція з реєстрації: https://youtu.be/_4qUlaIadpk) та надіслати електронну адресу, яку Ви вказали при проходженні реєстрації, за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
З будь-яких питань звертайтесь за адресами Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Щоб коментувати - зареєструйтесь

Авторизація

Цікаві новини

Відвідувачі

2447066
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Мин. тиждень
За місяць
Мин. місяць
737
1301
737
2441154
2264
18830