Головна Новини Запрошення на Всеукраїнську студентську олімпіаду з програмування

Запрошення на Всеукраїнську студентську олімпіаду з програмування

Згідно з наказом № 282 від 17.03.2016 р. Міністерства освіти і науки України ДВНЗ «Криворізький національний університет» запрошує Вас взяти участь у I етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, яка є етапом Міжнародної олімпіади з програмування серед студентських команд, що проводиться під егідою ACM (acm.org) за підтримки компанії IBM (ibm.com). Запрошуються команди у складітрьох студентів або учнів шкіл, які є  представниками одного навчального закладу, та їх тренера (з числа аспірантів/викладачів) для включення його до складу журі.

Олімпіада відбудеться 16 квітня 2016 року на базі Криворізького національного університету (кафедри моделювання та програмного забезпечення).

Важливо! Для участі в олімпіаді необхідно до 10 квітня 2016 року зареєструватись на сайтах http://icpc.baylor.edu та http://www.icpc.org.ua/

Згідно правил реєстрації на сайті icpc.baylor.edu студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС, реєстрацію команди починає її тренер, після чого кожен учасник має сам ввести інформацію про себе.

До 10 квітня 2016 року надішліть координатору олімпіади (andrey.n.stryuk@gmail.com)анкету, заповнену на кожного учасника та відомості про тренера/члена журі (за наявності).

Корисні матеріали:

Інструкція з реєстрації команди на icpc.org.ua

Інструкція з реєстрації команди на icpc.baylor.edu

Реєстраційна форма команди

Інструкція користувача системи EJUDGE

Орієнтовна програма проведення олімпіади 16 квітня:

– 9.00 – 10.00 реєстрація учасників олімпіади

– 10.00 – 10.30 відкриття олімпіади, ознайомлення з системою проведення змагань;

– 11.00 – 16.00 - командний тур змагань;

– 16.00 – 17.00 розбір задач;

– 17.00 нагородження учасників, закриття олімпіади.

Кожній команді надається комплект завдань олімпіади. Для розв'язування завдань надається один комп'ютер. Тривалість туру – 5 годин. Учасники олімпіади отримують та дають відповіді на завдання олімпіади англійською мовою.

Пакет конкурсних задач за складністю сформовано таким чином, що представникам навіть не профільних в програмуванні ВНЗ буде надана можливість продемонструвати свої навички і вміння в галузі інформаційних технологій, алгоритмізації та програмування. Підсумки олімпіади будуть підводитись окремо для кожної групи навчальних закладів згрупованих за профілем підготовки та рівнем акредитації.

Реєстрація відбудеться у вестибюлі головного корпусу ДВНЗ «КНУ» за адресою: м. Кривий Ріг, вул. ХХІІ партз’їзду, 11, ауд. 221.

Учасники олімпіади повинні мати студентський квиток.

Оргкомітет

Голова оргкомітету – Моркун Володимир Станіславович, проректор з наукової роботи ДВНЗ «КНУ», тел. (056) 409-06-29.

Координатор – Стрюк Андрій Миколайович, доцент кафедри моделювання та програмного забезпечення, тел. (056) 409-06-07, e-mail: andrey.n.stryuk@gmail.com, м.т.: (068) 903-00-13

Поштова адреса: 50027, м. Кривий Ріг, вул. ХХІІ партз’їзду, 11.