Головна Новини Результати 1-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування 2016 р.
Помилка
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder News/acm2016 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

16 квітня відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у 2016 р.

В змаганнях прийняли участь 24 команди: 8 команд ДВНЗ «Криворізький національний університет», 8 команд Криворізького економічного інституту ДВНЗ «КНУ», 5 команд Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ «КНУ», 3 команди Криворізького гуманітарно-технічного ліцею №129.

Слід відзначити, що всі команди були активними і результативними. Загальна турнірна таблиця надала можливість визначити кращих з кращих.

I місце в індивідуальному заліку:

KNU_atomicbrain – Коржовський Сергій Олександрович

I місце в командному заліку:

IPPZ_2016_31 –  Шевцов Стас Андійович, Горбунов Віктор Володимирович, Рябоконь Юрій Геннадійович

II місце в командному заліку:

IPPZ_2016_42 –  Немченко Павло Олегович, Короновский Михайло Віталійович, Ерьомін Іван Володимирович

III місце в командному заліку:

IPPZ_2016_41 – Гут Костянтин Валерійович, Мрачко Костянтин Анатолійович, Дмитрів Олександр Володимирович

I місце серед шкільних команд:

KGTL_KrVNV – Толстіков Владислав Вікторович, Петрина Володимир Максимович, Алістратенко Нікита Юрійович

II місце серед шкільних команд:

KGTL_Paradox – Приставка Владислав Дмитрович, Іваницька Єлизавета Єгорівна, Кісельов Нікіта Віталійович