Ключові слова

Посилання

Гостьова

Мебель чтобы дома и офиса в Москве
Дечонки и мальчишки, с тещей нашли отличный магазин мебели с...
УРА!
У самой лучшей кафедры наконец-то появился сайт :)
НЕЙМОВІРНО!
Нарешті наша кафедра має власний сайт! ми крутіші за раоп!)))
Головна Новини Результати 1-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування 2016 р.
Помилка
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder News/acm2016 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Результати 1-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування 2016 р.

[sigplus] Critical error: Image gallery folder News/acm2016 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

16 квітня відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у 2016 р.

В змаганнях прийняли участь 24 команди: 8 команд ДВНЗ «Криворізький національний університет», 8 команд Криворізького економічного інституту ДВНЗ «КНУ», 5 команд Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ «КНУ», 3 команди Криворізького гуманітарно-технічного ліцею №129.

Слід відзначити, що всі команди були активними і результативними. Загальна турнірна таблиця надала можливість визначити кращих з кращих.

Результати 1-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування 2016 р.

 

I місце в індивідуальному заліку:

KNU_atomicbrain – Коржовський Сергій Олександрович

 

I місце в командному заліку:

 

IPPZ_2016_31 –  Шевцов Стас Андійович, Горбунов Віктор Володимирович, Рябоконь Юрій Геннадійович

II місце в командному заліку:

IPPZ_2016_42 –  Немченко Павло Олегович, Короновский Михайло Віталійович, Ерьомін Іван Володимирович

III місце в командному заліку:

IPPZ_2016_41 – Гут Костянтин Валерійович, Мрачко Костянтин Анатолійович, Дмитрів Олександр Володимирович

 

I місце серед шкільних команд:

KGTL_KrVNV – Толстіков Владислав Вікторович, Петрина Володимир Максимович, Алістратенко Нікита Юрійович

II місце серед шкільних команд:

KGTL_Paradox – Приставка Владислав Дмитрович, Іваницька Єлизавета Єгорівна, Кісельов Нікіта Віталійович

III місце серед шкільних команд:

KGTL_3 – Шильков  Святослав Олександрович, Красовський Андрій Анатолійович, Янковський Гліб Антонович

 

{gallery margin=10 alignment=center}News/acm2016{/gallery}

Щоб коментувати - зареєструйтесь

Авторизація

Годинник

Цікаві новини

Відвідувачі

785604
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Мин. тиждень
За місяць
Мин. місяць
301
299
1113
782285
6528
7547