Головне меню

Ключові слова

Посилання

Гостьова

УРА!
У самой лучшей кафедры наконец-то появился сайт :)
НЕЙМОВІРНО!
Нарешті наша кафедра має власний сайт! ми крутіші за раоп!)))
Отличное место для старта
Я много сайтов на своем веку видел, и считаю что у данного ре...
Головна Новини Запрошення на I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

Запрошення на I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

 

ДВНЗ «Криворізький національний університет» запрошує Вас взяти участь у I етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, яка є етапом Міжнародної олімпіади з програмування серед студентських команд, що проводиться під егідою ACM (acm.org) за підтримки компанії IBM (ibm.com). Запрошуються команди у складітрьох студентів або учнів, які є  представниками одного навчального закладу, та їх тренера (з числа аспірантів/викладачів) для включення його до складу журі.

Олімпіада відбудеться 21 квітня 2018 року на базі Криворізького національного університету (кафедри моделювання та програмного забезпечення).

 

 

Важливо! Для участі в олімпіаді необхідно до 12 квітня 2018 року зареєструватись на сайтах http://icpc.baylor.edu та http://www.icpc.org.ua/

Згідно правил реєстрації на сайті icpc.baylor.edu студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС, реєстрацію команди починає її тренер, після чого кожен учасник має сам ввести інформацію про себе.

Зверніть, будь ласка увагу на те, що на http://icpc.baylor.edu поряд із традиційним сайтом додався сайт з тою ж самою назвою, але з префіксом «High School» (наприклад: «Kryvyi Rih» та «High School Kryvyi Rih»); команди школярів реєструються на ньому.

Префікси команд ВНЗ 1 і 2 рівня акредитації (технікумів та коледжів) мусять починатися із малої латинської літери “c”.

Виникають труднощі на міжнародному сайті при спробі створити команду; причина у тому, що Фінал першості світу ще не відбувся; знайдено обхідний шлях: потрібно це робити не через панель інструментів (“dashboard”), а увійти на міжнародний сайт через “Upcoming Regionals 2018-2019/ The 2018 Ukraine Central Contest ” (https://icpc.baylor.edu/regionals/upcoming/2019), потім – у свою область.

До 21 квітня 2018 року надішліть координатору олімпіади (andrey.n.stryuk@gmail.com)анкету, заповнену на кожного учасника та відомості про тренера/члена журі (за наявності).

Орієнтовна програма проведення олімпіади 21 квітня:

– 09:00 – 09:30 реєстрація учасників олімпіади

– 09:30 – 10.00 відкриття олімпіади, ознайомлення з системою проведення змагань;

– 10.00 – 15.00 - командний тур змагань;

– 16:00 – оголошення результатів, закриття олімпіади.

Кожній команді надається комплект завдань олімпіади. Для розв'язування завдань надається один комп'ютер. Тривалість туру – 5 годин.

Пакет конкурсних задач за складністю сформовано таким чином, що представникам навіть не профільних в програмуванні ВНЗ буде надана можливість продемонструвати свої навички і вміння в галузі інформаційних технологій, алгоритмізації та програмування. Підсумки олімпіади будуть підводитись окремо для кожної групи навчальних закладів згрупованих за профілем підготовки та рівнем акредитації.

Реєстрація відбудеться у головному корпусі ДВНЗ «КНУ» за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11, ауд. 221.

 

Учасники олімпіади повинні мати студентський квиток

 

 

Щоб коментувати - зареєструйтесь

Авторизація

Цікаві новини

Відвідувачі

2418018
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Мин. тиждень
За місяць
Мин. місяць
462
370
832
2412740
9805
17222