Головна Новини Ніч індустріальної культури у Кривому Розі

Ніч індустріальної культури у Кривому Розі

8 вересня кафедра моделювання та програмного забезпечення разом з іншими найініціативнішими колективами нашого університету прийняла участь в унікальному заході – IndustrialFest «Ніч індустріальної культури».

Увазі учасників фестивалю були запропоновані найцікавіші програмні проекти, реалізовані на кафедрі за минулий рік:

– система відновлення пошкоджених зображень;
– інтерактивне створення 3
D моделей за допомогою технології доповненої реальності;
– автоматизація виробничих процесів на прикладі інфрачервоної паяльної станції;
– 3
D-моделювання промислового обладнання та багато інших проектів в галузі автоматизації, штучного інтелекту, корпоративних баз даних, інтернету речей.

Відвідувачам було представлено фрагмент навчального стенду доповненої реальності. За допомогою власного смартфону або іншого мобільного пристрою кожен мав можливість особисто переконатися в наочності та привабливості використання цієї технології у навчанні. А діти із задоволенням розмальовували яскравих метеликів, що згодом «оживали» в їх телефонах за допомогою браузера доповненої реальності Blippar.

Також молодим відвідувачам фестивалю було запропоновано цікавий майстер-клас з програмування. В інтерактивному режимі діти натхненно створювали невеличкі програми з керування улюбленими ігровими персонажами та розв’язували логічні головоломки. Сподіваємось, що такі інтелектуальні ігри сприятимуть їх всебічному розвитку, а, можливо, допоможуть ще й визначитись з майбутньою професією.

Хочеться відзначити приємну активність всіх гостей та учасників заходу, загальний теплий та позитивний настрій, що панував на фестивалі та перетворив його на справжнє свято.