Головна Новини Перший студентський семінар CS&SE@SW 2018

Перший студентський семінар CS&SE@SW 2018

30 листопада у Криворізькому національному університеті пройшов Перший студентський семінар CS&SE@SW 2018 - Computer Science & Software Engineering Student Workshop організований кафедрою моделювання та програмного забезпечення.

Відкривала семінар доповідь Андрія Миколайовича Стрюка присвячена 50-річчу інженерії програмного забезпечення. Саме у 1968 році у Мюнхені відбулась перша визначна конференція під назвою «SoftwareEngineering», що об’єднала провідних розробників програмних систем, науковців та викладачів університетів, що поставили на меті перетворити розробку програмного забезпечення в справжню науку та сталу інженерну галузь. Значна кількість питань, що розглядались на цій конференції, не втратили актуальності і сьогодні. Доповідач розглянув, як результати проведених тоді дискусій вплинули на розвиток інженерії програмного забезпечення та сформували основи для підготовки фахівців за цією спеціальністю.

На семінарі були також були представлені змістовні доповіді кращих студентів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення»: Модифікація аналітичного гамма-алгоритму пласкої укладки графа (Богдан Гребенюк), Актуальність дослідження програм семантичного аналізу текстів та огляд методів їх реалізації (Аркадій Зеленський), Актуальність розробки моделі адаптивного навчання (Єлізавета Тищенко), Розробка програмного забезпечення для мінімізації витрат часу і підвищення продуктивності праці в сфері комунікаційних послуг (Микита Курганов), КНУ Розклад: від ідеї до релізу (Богдан Мігілєв) та інші.