Головна Новини 17 грудня пройшов перший день захисту кваліфікаційних робіт магістрів 2019 р. випуску

На захисті кваліфікаційних робіт магістрів були представлені оригінальні роботи, присвячені проблемам автоматичної корекції зображень, аналізу розгорнутих відповідей, генерації динамічних нейронних мереж, реалізації методів нечіткого кодування та підвищенню надійності криптосистем.

Члени державної екзаменаційної комісії відзначили високий рівень підготовки здобувачів ступеня магістра, змістовність та інноваційність виконаних ними робіт.
Вітаємо наших випускників із вдалим захистом та отриманням ступеня магістра з інженерії програмного забезпечення!

20081