Головне меню

Ключові слова

Посилання

Гостьова

УРА!
У самой лучшей кафедры наконец-то появился сайт :)
НЕЙМОВІРНО!
Нарешті наша кафедра має власний сайт! ми крутіші за раоп!)))
Отличное место для старта
Я много сайтов на своем веку видел, и считаю что у данного ре...
Головна Новини 18 грудня пройшов другий день захисту кваліфікаційних робіт магістрів 2019 р. випуску

18 грудня пройшов другий день захисту кваліфікаційних робіт магістрів 2019 р. випуску

Другий день захисту кваліфікаційних робіт магістрів з інженерії програмного забезпечення був насичений цікавими та змістовними доповідями.

Ціла низка студентських досліджень стосувалась актуальних питань використання інформаційно-комунікаційних технологій в освіті. Так в роботі Євгенія Едуардовича Слабко розглядалась проблема використання нейронних мереж для пошуку тематичних даних, Марія Едуардівна Темченко презентувала створений нею навчальний комплекс для підготовки бакалаврів зі спеціальності «ливарне виробництво», Максим Олександрович Фургало досліджував концепцію навчального об’єкта, та представив її втілення у автоматизованій системі професійного навчання, Єлизавета Юріївна Тищенко досліджувала методи індивідуалізації навчання з використанням програмних засобів адаптивного тестування. Цікавими були також доповіді Леоніда Ігоровича Шадріна, що досліджував методи ідентифікації об’єктів на цифрових зображеннях, та Данила Івановича Куропятника, який вивчав методи контролю стану здоров’я людини та представив розроблену ним програму безперервного контролю серцевої діяльності.

Відзначимо, що Данило Куропятник та Єлизавета Тищенко протягом останнього семестру проходили стажуванні в Бельгії. Взявши участь у програмі з академічної мобільності Erasmus+, вони не тільки отримали цінний досвід міжнародної співпраці, сучасні знання та професійні навички європейського рівня, але й отримали можливість познайомити закордонних колег зі здобутками наших студентів.

Насичена програма закордонного навчання не завадила студентам виконати кваліфікаційні роботи на високому рівні та зробити змістовні і цікаві презентації цих робіт. Комісія одноголосно відзначила саме їх доповіді як найкращі!

Вітаємо всіх здобувачів ступеня магістра з успішним захистом та бажаємо стрімкого кар’єрного зростання і нових визначних здобутків!

Щоб коментувати - зареєструйтесь

Авторизація

Цікаві новини

Відвідувачі

2153835
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Мин. тиждень
За місяць
Мин. місяць
103
619
722
2148460
9026
20222