хомяк мем
На сайте ХотИнфо.РУ аниме мемы

Если парень нравился Медуз...
Головна Новини 19 грудня пройшов третій день захисту кваліфікаційних робіт магістрів 2019 р. випуску

Пройшов третій, завершальний, день захисту кваліфікаційних робіт магістрів. Цей день також був насичений цікавими та змістовними доповідями.

Вікторія Шевченко представила результати дослідження процесів цифрового стиснення і пакетування голосової інформації та презентувала розроблений нею вокодер для IP-телефонії.
Максим Шендерук результати дослідження рівня надійності оперативного диспетчерського персоналу, отримані з використанням розробленої ним автоматизованої системи.
Робота Артема Шпильки була присвячена дослідженням методів цифрової голографічної інтерферометрії та розробці програмного забезпечення для візуалізації слабоконтрастних зображень Світлана Ярощук реалізувала в своєму проекті моделі спрямованого усунення невизначеності в системі медичної діагностики.

Яскравою була доповідь Тараса Соколовського, що досліджував методи створення об’єктів доповненої реальності та розробив редактор AR-мап.
Актуальною та практично значущою була розробка програмного забезпечення оперативного інформування клієнтів з використанням 3G модема Huawei, представлена Володимиром Руднєвим.

Варто зазначити, що значна частка представлених робіт вже використовуються на підприємствах, що підтверджує значущість та актуальність досліджень наших студентів.

Вітаємо всіх магістрантів з успішним захистом та щиро бажаємо їм подальших успіхів та видатних професійних досягнень!

1939074
1930909