Головна Новини Карантин!

Карантин!

Шановні студенти!

Нагадуємо, що для запобігання поширенню небезпечного вірусу COVID-19 в Криворізькому національному університеті впроваджено карантин. Доступ у навчальні корпуси для студентів заборонено до закінчення карантину.

Проте, звертаємо вашу увагу:

– університет працює у штатному режимі, навчальний процес проходить відповідно до графіка та розкладу дистанційно;

– усі лекції, практичні заняття та лабораторні роботи повинні бути проведені у повному обсязі. Графік навчального процесу не планується переносити;

– 4 курс готується до практики, здає сесію дистанційно.

Викладачі кафедри для забезпечення неперервності навчального процесу активно використовують такі засоби дистанційного навчання, як Google Клас (https://classroom.google.com/), проводять лекції, використовуючи Zoom (https://zoom.us/), завжди на зв’язку зі студентами за допомогою месенджерів Telegram та Viber.

З усіх організаційних та технічних питань ви можете звернутись до викладачів, що проводять лекційні та практичні заняття, кураторів груп, завідувача кафедри.

Сподіваємось, що спільними зусиллями ми не лише відвернемо загрозу поширення вірусу, але й забезпечимо високий рівень організації навчання в період карантину.

Закликаємо вас розглядати цей період як чудову можливість для самовдосконалення та підвищення навчальних досягнень. Використайте час, що у вас звільнився, на більш ретельне ознайомлення з основними та додатковими матеріалами навчальних курсів, виконання лабораторних робіт, поглиблення професійних навичок, самостійний пошук цікавих навчальних ресурсів. А для студентів 4-го курсу це ще й чудова можливість виконати кваліфікаційну роботу на високому рівні.

Бажаємо вам зберегти міцне здоров’я та провести цей час з максимальною користю!