Головне меню

Ключові слова

Посилання

Гостьова

УРА!
У самой лучшей кафедры наконец-то появился сайт :)
НЕЙМОВІРНО!
Нарешті наша кафедра має власний сайт! ми крутіші за раоп!)))
Отличное место для старта
Я много сайтов на своем веку видел, и считаю что у данного ре...
Головна Новини Карантин!

Карантин!

Шановні студенти!

Нагадуємо, що для запобігання поширенню небезпечного вірусу COVID-19 в Криворізькому національному університеті впроваджено карантин. Доступ у навчальні корпуси для студентів заборонено до закінчення карантину. 

Проте, звертаємо вашу увагу:

– університет працює у штатному режимі, навчальний процес проходить відповідно до графіка та розкладу дистанційно;

– усі лекції, практичні заняття та лабораторні роботи повинні бути проведені у повному обсязі. Графік навчального процесу не планується переносити;

– 4 курс готується до практики, здає сесію дистанційно.

Викладачі кафедри для забезпечення неперервності навчального процесу активно використовують такі засоби дистанційного навчання, як Google Клас (https://classroom.google.com/), проводять лекції, використовуючи Zoom (https://zoom.us/), завжди на зв’язку зі студентами за допомогою месенджерів Telegram та Viber.

З усіх організаційних та технічних питань ви можете звернутись до викладачів, що проводять лекційні та практичні заняття, кураторів груп, завідувача кафедри.

Сподіваємось, що спільними зусиллями ми не лише відвернемо загрозу поширення вірусу, але й забезпечимо високий рівень організації навчання в період карантину.

Закликаємо вас розглядати цей період як чудову можливість для самовдосконалення та підвищення навчальних досягнень. Використайте час, що у вас звільнився, на більш ретельне ознайомлення з основними та додатковими матеріалами навчальних курсів, виконання лабораторних робіт, поглиблення професійних навичок, самостійний пошук цікавих навчальних ресурсів. А для студентів 4-го курсу це ще й чудова можливість виконати кваліфікаційну роботу на високому рівні.

Бажаємо вам зберегти міцне здоров’я та провести цей час з максимальною користю!

Щоб коментувати - зареєструйтесь

Авторизація

Цікаві новини

Відвідувачі

2417993
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Мин. тиждень
За місяць
Мин. місяць
437
370
807
2412740
9780
17222