Головна Новини І етап Всеукраїнської студентської командної олімпіади з програмування

І етап Всеукраїнської студентської командної олімпіади з програмування

26 вересня нарешті відбувся І етап Всеукраїнської студентської командної олімпіади з програмування!

У зв’язку з карантинними обмеженнями олімпіада проходила повністю в онлайн режимі. Команди могли за власним бажанням зібратися разом у зручному для них місці, або працювати віддалено один від одного, використовуючи для комунікації будь-які зручні засоби.

Всього в I етапі взяли участь 12 криворізьких команд, які представили на змаганнях Криворізький національний університет, Державний університет економіки і технологій, Гімназія-ліцей академічної направленості №129.

Школярі та студенти були активними, наполегливими і показали гарні результати на всеукраїнському рівні. А остаточні результати олімпіади будуть оголошені 1 жовтня.