Головне меню

Ключові слова

Посилання

Гостьова

УРА!
У самой лучшей кафедры наконец-то появился сайт :)
НЕЙМОВІРНО!
Нарешті наша кафедра має власний сайт! ми крутіші за раоп!)))
Отличное место для старта
Я много сайтов на своем веку видел, и считаю что у данного ре...
Головна Новини Computer Science & Software Engineering Student Workshop

Computer Science & Software Engineering Student Workshop

27 листопада в Криворізькому національному університеті відбувся 3-й Computer Science & Software Engineering Student Workshop.

Цього року на семінарі були представлені доповіді студентів Криворізького національного університету (Богдан Гребенюк, Микола Клименко, Нікіта Шевців), Криворізького державного педагогічного університету (Андрій Бєлінський), Національного університету «Запорізька політехніка» (Олексій Рудковський), Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Богдана Хмельницького (Дмитро Букреєв) та University of Applied Sciences Heilbronn, Німеччина (Крістоф Каммерер).

Через пандемію цьогорічний семінар пройшов в дистанційному режимі. За тих самих причин і доповідей було відносно не багато. Проте всі вони були цікавими і змістовними, за що ми щиро дякуємо учасникам, їх науковим керівникам, рецензентам та програмному комітету семінару.

Детально ознайомитись з матеріалами семінару можна буде після їх опублікування (слідкуйте за новинами), а сьогодні ми запрошуємо вас до перегляду запису семінару на YouTube-каналі «Криворізькі конференції та семінари»

Прем’єра 30.11.2020 о 10:30: https://youtu.be/Ej_TGpgXTqM

Щоб коментувати - зареєструйтесь

Авторизація

Цікаві новини

Відвідувачі

2417986
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Мин. тиждень
За місяць
Мин. місяць
430
370
800
2412740
9773
17222