Головна Новини AREdu 2021 - The 4th International Workshop on Augmented Reality in Education

AREdu 2021 - The 4th International Workshop on Augmented Reality in Education

11 травня відбувся 4-й міжнародний семінар з доповненої реальності в освіті - AREdu 2021 - The 4th International Workshop on Augmented Reality in Education.

Під час виступів обговорювались сучасні тенденції розвитку програмних та апаратних засобів доповненої реальності. Учасники ділились досвідом використання технології доповненої реальності в різних сферах освіти, в фундаментальній підготовці з математики, фізики та хімії, у підготовці майбутніх моряків, стоматологів і навіть у професійній підготовці персоналу атомних електростанцій.

Дякуємо всім учасникам за цікаві доповіді та плідну співпрацю!

А з повним відеозаписом семінару і презентаціями окремих доповідей можна ознайомитись на каналі Not So Easy Science:

2220581
19729