Головна Новини Професора кафедри Альберта Арамаїсовича Азаряна нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

Указом Президента України (https://www.president.gov.ua/documents/6762022-44241) з нагоди Дня працівників освіти орденом «За заслуги» ІІІ ступеня відзначено професора кафедри моделювання та програмного забезпеченя Альберта Арамаїсовича Азаряна!

Вітаємо нашого шановного колегу з високою державною нагородою, яка підтверджує значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм!