Головне меню

Ключові слова

Посилання

Гостьова

УРА!
У самой лучшей кафедры наконец-то появился сайт :)
НЕЙМОВІРНО!
Нарешті наша кафедра має власний сайт! ми крутіші за раоп!)))
Отличное место для старта
Я много сайтов на своем веку видел, и считаю что у данного ре...
Головна Новини Захист дипломів все ближче

Захист дипломів все ближче

Все менше часу залишається до червня - місяця, що традиційно приймає захист дипломів бакалаврів, спеціалістів і магістрів.

Вчора, 19 квітня, пройшла планова зустріч наукових керівників дипломів від кафедри з дипломантами із числа студентів четвертого і п'ятого курсів. Студенти прослухали методичні настанови щодо написання дипломних робіт, а також мали змогу задати цікавлячі їх питання своїм науковим керівникам і іншим викладачам кафедри.

Завідуючий кафедрою А.А. Азарян наголосив, що, не зважаючи на примарну віддаленість червня, всі студенти мають відповідально підійти до виданого завдання вже зараз, адже вже за місяць, в другій декаді травня, заплановані попередні захисти робіт у наукових керівників, на яких документ диплому має бути повністю готовим.

Після зустрічі всі присутні студенти відрапортували про відсоток готовності своїх робіт. Більшість студентів виконала більше половини завдання, однак керівництво кафедри просить наголосити що студенти мають прискорити свою роботу над проектом в найближчі тижні, інакше ризикують не встигнути закінчити роботу до першого попереднього захисту, що відбудеться у травні, і, як наслідок, не отримати допуск до захисту в червні. Отримані від студентів дані передані науковим керівникам для ознайомлення і корекції календарних планів робіт.

Щоб коментувати - зареєструйтесь

Авторизація

Цікаві новини

Відвідувачі

2235389
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Мин. тиждень
За місяць
Мин. місяць
124
990
3458
2228264
13946
18021