I етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування 2017

ДВНЗ «Криворізький національний університет» запрошує Вас взяти участь у I етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, яка є етапом Міжнародної олімпіади з програмування серед студентських команд, що проводиться під егідою ACM (acm.org) за підтримки компанії IBM (ibm.com). Запрошуються команди у складі трьох студентів або учнів, які є  представниками одного навчального закладу, та їх тренера (з числа аспірантів/викладачів) для включення його до складу журі.

Олімпіада відбудеться 25 березня 2017 року на базі Криворізького національного університету (кафедри моделювання та програмного забезпечення).

Для участі в олімпіаді необхідно до 21 березня 2017 року зареєструватись на сайтах http://icpc.baylor.edu та http://www.icpc.org.ua/

Згідно правил реєстрації на сайті icpc.baylor.edu студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС, реєстрацію команди починає її тренер, після чого кожен учасник має сам ввести інформацію про себе.

До 21 березня 2017 року надішліть координатору олімпіади ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) анкету, заповнену на кожного учасника та відомості про тренера/члена журі (за наявності).

Орієнтовна програма проведення олімпіади 25 березня:

– 9.00 – 10.00 реєстрація учасників олімпіади

– 10.00 – 10.30 відкриття олімпіади, ознайомлення з системою проведення змагань;

– 11.00 – 16.00  командний тур змагань;

– 16.00 – 17.00 розбір задач;

– 17.00 нагородження учасників, закриття олімпіади.

Кожній команді надається комплект завдань олімпіади. Для розв'язування завдань надається один комп'ютер. Тривалість туру – 5 годин.

Пакет конкурсних задач за складністю сформовано таким чином, що представникам навіть не профільних в програмуванні ВНЗ буде надана можливість продемонструвати свої навички і вміння в галузі інформаційних технологій, алгоритмізації та програмування. Підсумки олімпіади будуть підводитись окремо для кожної групи навчальних закладів згрупованих за профілем підготовки та рівнем акредитації.

Реєстрація відбудеться у вестибюлі головного корпусу ДВНЗ «КНУ» за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11, ауд. 221.

Оргкомітет

Голова оргкомітету – Моркун Володимир Станіславович, проректор з наукової роботи ДВНЗ «КНУ»,

тел. (056) 409-06-29.

Координатор – Стрюк Андрій Миколайович, доцент кафедри моделювання та програмного забезпечення, тел. (056) 409-06-07, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , м.т.: (068) 903-00-13

Результати загальноуніверситетської олімпіади з програмування "КОД ДОКТОРА"

Підведено підсумки загальноуніверситетської олімпіади з програмування "КОД ДОКТОРА".
Вітаємо переможців олімпіади!

В категорії «Програмування – моя професія»:
І місце: Коржовський Сергій Олександрович, СУА-14-2
ІІ місце: Микитин Олексій Валерійович, АКІТ-16м
ІІІ місце: Гребенюк Богдан Вікторович, ІПЗ-16-1; Москаленко Андрей Владимирович, ІПЗ-16-1

В категорії «Програмування – моє захоплення»:
І місце: Бондаренко Ксенія Валеріївна, МН-16-1

Дякуємо за допомогу в організації олімпіади студентам групи ІПЗ-16м Мироненко Аліні, Сєдих Марії та Хроленко Антону!

Реєстрація на олімпіаду з програмування "КОД ДОКТОРА"

У зв'язку зі зростанням кількості бажаючих взяти участь в олімпіаді з програмування 18 лютого, створено форму попередньої реєстрації. Заповніть її, будь-ласка:

Відбулась загальноуніверситетська олімпіада з програмування "КОД ДОКТОРА"

18 лютого 2017 р. відбулась чергова загальноуніверситетська олімпіада з програмування. В ній прийняло участь 22 студента, що змагались в двох основних категоріях:

1. Програмування – моя професія (для студентів комп’ютерних спеціальностей).
2. Програмування – моє захоплення (для студентів всіх інших спеціальностей).

Цього року учасники олімпіади отримали можливість не лише продемонструвати своє мистецтво програмування, але й зануритись у всесвіт найвідомішого мандрівника у часі та просторі – Доктора.

Olimp2017_DOCTOR_CODE.pdf

Загальноуніверситетська олімпіада з програмування 2017

Шановні студенти!

Кафедра моделювання та програмного забезпечення запрошує вас на загальноуніверситетську олімпіаду з програмування.

Дата проведення олімпіади: 18.02.17

Програма олімпіади:

Реєстрація учасників: 9:00–10:00, ауд. 221.
Відкриття олімпіади, початок змагань: 10:00–14:00

Оголошення результатів олімпіади: 23.02.17 12:00, ауд. 318.

До участі в олімпіаді запрошуються студенти всіх спеціальностей. Участь в олімпіаді індивідуальна.

Переможці визначатимуться в двох категоріях:

1. Програмування – моя професія (для студентів комп’ютерних спеціальностей).

2. Програмування – моє захоплення (для студентів всіх інших спеціальностей).

Чекаємо на вас!