International Days for Staff at Metropolia

З 08 травня по 12 травня 2023 року доцент кафедри моделювання та програмного забезпечення Олена Шамрай та завідувачка відділу міжнародних відносин, доцент кафедри іноземних мов Світлана Костюк взяли участь у заході International Days for Staff в Університеті прикладних наук Метрополія (м. Гельсінкі, Фінляндія) https://www.metropolia.fi/en/international-relations/visitors/staff-week, який входить до Альянсу університетів U!REKA.

Участь у заході передбачала ознайомлення з системою вищої освіти Фінляндії в цілому та діяльністю Університету прикладних наук Метрополія зокрема. Також наші колеги долучилися до низки заходів (міні-лекції, презентації, воркшопи тощо) за такими напрямами:

1. Екосистеми вищої освіти в дії.
  2. RDIL на основі явищ – дослідження, розвиток, інновації та навчання.
  3. Екосистема для інтернаціоналізації та вивчення ключових стейкголдерів для IRO.
  4. Erasmus для всіх і Green Erasmus – найкращі практики та обмін досвідом.
  5. Процес обміну студентами.
  6. Процес виїзного обміну студентами.
  7. Навчання протягом життя (Lifelong learning).

Наші колеги мали змогу ознайомитися з роботою International House Helsinki (Інтеграція студентів іноземців в системі вищої освіти Фінляндії), ознайомились з роботою Бізнес-школи Метрополії: обговорення змісту освітніх програм та навчальних планів, долучення до захисту студентських проєктів. Прослухали лекції, доповіді ведучих професорів та викладачів із 18 країн світу.

Представники Криворізького національного університету під час участі у засіданні круглого столу «Вища освіта в Україні в умовах війни» отримали можливість донести інформацію про виклики та складнощі організації освітнього процесу та студентського добробуту в університеті під час війни. Від колег з Метрополії дізналися деталі допомоги українським біженцям у Фінляндії.

Нашім колегам Олені Шамрай та Світлані Костюк були надані сертифікати ERASMUS+ CERTIFICATE OF ATTENDANCE.

Під час зустрічі з ректором Метрополії Рііттою КОНКОЛА, також обговорили ситуацію в Україні та напрями поглиблення співробітництва між Криворізьким національним університетом та Метрополією, обговорили зміст освітніх програм та навчальних планів.