Головна Новини

Створено сторінку кафедри на Google Scholar

Запрошуємо ознайомитись з науковими досягненнями кафедри моделювання та програмного забезпечення на нашій сторінці в Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?user=KMznq-kAAAAJ&hl=uk

Результати I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування 2017 р.

Результати
I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування
(25.03.2017 р., м. Кривий Ріг)

Категорія «Технічні ВНЗ»

Анна Михайлівна Горло
Владислав Миколаойвич Пірогов
Віктор Олегович Ладигін

Категорія «Загально-освітні навчальні заклади»

KGTL1

Толстіков Владислав Вікторович
Шильков  Святославав Олександрович
Алістратенко Нікита Юрійович

KGTL3

Іваницька Єлизавета Єгорівна
Проволоцкий Роман  Володимирович
Янковський Гліб Антонович

KGTL2

Приставка Владислав Дмитрович
Горб Нікітв Станіславович
Петрина Володимир Максимович

I етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування 2017

ДВНЗ «Криворізький національний університет» запрошує Вас взяти участь у I етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, яка є етапом Міжнародної олімпіади з програмування серед студентських команд, що проводиться під егідою ACM (acm.org) за підтримки компанії IBM (ibm.com). Запрошуються команди у складі трьох студентів або учнів, які є  представниками одного навчального закладу, та їх тренера (з числа аспірантів/викладачів) для включення його до складу журі.

Олімпіада відбудеться 25 березня 2017 року на базі Криворізького національного університету (кафедри моделювання та програмного забезпечення).

Для участі в олімпіаді необхідно до 21 березня 2017 року зареєструватись на сайтах http://icpc.baylor.edu та http://www.icpc.org.ua/

Згідно правил реєстрації на сайті icpc.baylor.edu студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС, реєстрацію команди починає її тренер, після чого кожен учасник має сам ввести інформацію про себе.

До 21 березня 2017 року надішліть координатору олімпіади ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) анкету, заповнену на кожного учасника та відомості про тренера/члена журі (за наявності).

Орієнтовна програма проведення олімпіади 25 березня:

– 9.00 – 10.00 реєстрація учасників олімпіади

– 10.00 – 10.30 відкриття олімпіади, ознайомлення з системою проведення змагань;

– 11.00 – 16.00  командний тур змагань;

– 16.00 – 17.00 розбір задач;

– 17.00 нагородження учасників, закриття олімпіади.

Кожній команді надається комплект завдань олімпіади. Для розв'язування завдань надається один комп'ютер. Тривалість туру – 5 годин.

Пакет конкурсних задач за складністю сформовано таким чином, що представникам навіть не профільних в програмуванні ВНЗ буде надана можливість продемонструвати свої навички і вміння в галузі інформаційних технологій, алгоритмізації та програмування. Підсумки олімпіади будуть підводитись окремо для кожної групи навчальних закладів згрупованих за профілем підготовки та рівнем акредитації.

Реєстрація відбудеться у вестибюлі головного корпусу ДВНЗ «КНУ» за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11, ауд. 221.

Оргкомітет

Голова оргкомітету – Моркун Володимир Станіславович, проректор з наукової роботи ДВНЗ «КНУ»,

тел. (056) 409-06-29.

Координатор – Стрюк Андрій Миколайович, доцент кафедри моделювання та програмного забезпечення, тел. (056) 409-06-07, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , м.т.: (068) 903-00-13

Відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування 2017 р.

25 березня у Криворізькому національному університеті пройшов I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування 2017 р. Участь у ньому взяли 29 команд - 12 команд Криворізького національного університету, 10 команд Криворізького економічного інституту КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, 4 команди Криворізького державного педагогічного університету та 3 команди Криворізького гуманітарно-технічного ліцею.

Результати загальноуніверситетської олімпіади з програмування "КОД ДОКТОРА"

Підведено підсумки загальноуніверситетської олімпіади з програмування "КОД ДОКТОРА".
Вітаємо переможців олімпіади!

В категорії «Програмування – моя професія»:
І місце: Коржовський Сергій Олександрович, СУА-14-2
ІІ місце: Микитин Олексій Валерійович, АКІТ-16м
ІІІ місце: Гребенюк Богдан Вікторович, ІПЗ-16-1; Москаленко Андрей Владимирович, ІПЗ-16-1

В категорії «Програмування – моє захоплення»:
І місце: Бондаренко Ксенія Валеріївна, МН-16-1

Дякуємо за допомогу в організації олімпіади студентам групи ІПЗ-16м Мироненко Аліні, Сєдих Марії та Хроленко Антону!