Майстер-клас «Interactive fiction – створюємо комп’ютерну гру в стилі візуальної новели»

Учасники майстер-класу отримали досвід створення сценарію гри, досвід використання генеративного штучного інтелекту для генерування елементів сюжету, створення візуальних сцен та персонажів. Навчились використовувати рушій Ren’Py та мову Python для перетворення сценарію в гру. В результаті кожен учасник отримав можливість створити детективну візуальну новелу в стилі оповідань про Шерлока Голмса.

Сподіваємось, що отриманий досвід учасники ще неодноразово використають для створення нових цікавих ігор, а досвід програмування обов’язково знадобиться їм в професійній діяльності або майбутньому навчанні.