Ключові слова

Посилання

Гостьова

УРА!
У самой лучшей кафедры наконец-то появился сайт :)
НЕЙМОВІРНО!
Нарешті наша кафедра має власний сайт! ми крутіші за раоп!)))
Отличное место для старта
Я много сайтов на своем веку видел, и считаю что у данного ре...

Новини

Ніч індустріальної культури у Кривому Розі

8 вересня кафедра моделювання та програмного забезпечення разом з іншими найініціативнішими колективами нашого університету прийняла участь в унікальному заході – IndustrialFest «Ніч індустріальної культури».

Увазі учасників фестивалю були запропоновані найцікавіші програмні проекти, реалізовані на кафедрі за минулий рік:

– система відновлення пошкоджених зображень;
– інтерактивне створення 3
D моделей за допомогою технології доповненої реальності;
– автоматизація виробничих процесів на прикладі інфрачервоної паяльної станції;
– 3
D-моделювання промислового обладнання та багато інших проектів в галузі автоматизації, штучного інтелекту, корпоративних баз даних, інтернету речей.

Відвідувачам було представлено фрагмент навчального стенду доповненої реальності. За допомогою власного смартфону або іншого мобільного пристрою кожен мав можливість особисто переконатися в наочності та привабливості використання цієї технології у навчанні. А діти із задоволенням розмальовували яскравих метеликів, що згодом «оживали» в їх телефонах за допомогою браузера доповненої реальності Blippar.

Також молодим відвідувачам фестивалю було запропоновано цікавий майстер-клас з програмування. В інтерактивному режимі діти натхненно створювали невеличкі програми з керування улюбленими ігровими персонажами та розв’язували логічні головоломки. Сподіваємось, що такі інтелектуальні ігри сприятимуть їх всебічному розвитку, а, можливо, допоможуть ще й визначитись з майбутньою професією.

Хочеться відзначити приємну активність всіх гостей та учасників заходу, загальний теплий та позитивний настрій, що панував на фестивалі та перетворив його на справжнє свято.

Початок навчання з основ програмування Technology Nation

5 вересня на базі кафедри МПЗ відбувся запуск чергової групи в рамках всеукраїнського безкоштовного проекту з вивчення основ програмування - Technology Nation від партнера БО "BrainBasket Foundation". Навчальна програма базується на курсах кращих світових університетів (Harvard, MIT, Stanford). Заняття проходять у форматі змішаного навчання (онлайн + оффлайн) під супроводом досвідченого ментора.

Створено сторінку кафедри на Google Scholar

Запрошуємо ознайомитись з науковими досягненнями кафедри моделювання та програмного забезпечення на нашій сторінці в Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?user=KMznq-kAAAAJ&hl=uk

Запрошення на I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

 

ДВНЗ «Криворізький національний університет» запрошує Вас взяти участь у I етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, яка є етапом Міжнародної олімпіади з програмування серед студентських команд, що проводиться під егідою ACM (acm.org) за підтримки компанії IBM (ibm.com). Запрошуються команди у складітрьох студентів або учнів, які є  представниками одного навчального закладу, та їх тренера (з числа аспірантів/викладачів) для включення його до складу журі.

Олімпіада відбудеться 21 квітня 2018 року на базі Криворізького національного університету (кафедри моделювання та програмного забезпечення).

 

Результати I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування 2017 р.

Результати
I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування
(25.03.2017 р., м. Кривий Ріг)

Категорія «Технічні ВНЗ»

Місце

Команда

Склад команди

І місце

KNU_Tourists

Сергій Коржовський
Андрій Москаленко
Кирило
Квашин

ІІ місце

KNU_AFK

Олександр Федоренко

Сергій Карнаух
Владіслав Анісімов

ІІІ місце

KNU_crazy_rabbits

Аліна Мироненко

Антон Хроленко

Марія Седих

 

Категорія «Економічні ВНЗ»

Місце

Команда

Склад команди

І місце

IPPZ_2017_41

Шевцов Стас Андреевич
Горбунов Виктор Владимирович
Рябоконь Юрий Геннадиевич

ІІ місце

IPPZ_2017_43

Васильев Анатолий Антонович
Срайчук Иван Радионович
Соколовская Светлана Васильевна

ІІІ місце

IPPZ_2017_42

Точилина Анна Александровна
Жердев Дмитрий Дмитриевич
Ватря Олег Сергеевич

 

Категорія «Педагогічні ВНЗ»

Місце

Команда

Склад команди

І місце

KDPU1

Анастасія Володимирівна Колотій
Ігор Ігорович Діденко
Ілля Миколайович Капков

ІІ місце

KDPU3

Юрій Олександрович Наготнюк
Олександр Сергійович Ковальов
Олег Юрійович Васильєв

ІІІ місце

KDPU2

Анна Михайлівна Горло
Владислав Миколаойвич Пірогов
Віктор Олегович Ладигін

 

Категорія «Загально-освітні навчальні заклади»

Місце

Команда

Склад команди

І місце

KGTL1

Толстіков Владислав Вікторович
Шильков  Святославав Олександрович
Алістратенко Нікита Юрійович

ІІ місце

KGTL3

Іваницька Єлизавета Єгорівна
Проволоцкий Роман  Володимирович
Янковський Гліб Антонович

ІІІ місце

KGTL2

Приставка Владислав Дмитрович
Горб Нікітв Станіславович
Петрина Володимир Максимович

 

 

Авторизація

Годинник

Цікаві новини

Відвідувачі

1556717
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Мин. тиждень
За місяць
Мин. місяць
170
1207
1377
1548479
9440
25477